Tayland Fiyatları, Pattaya Kadınları, Gece Hayatı

Pattaya, gece hayatı ve kızlarla tanışmak için Tayland’daki nihai destinasyondur. Parti yapmayı ve sevişmeyi seviyorsanız, bu küçük deniz kasabası sizin Kutsal Topraklarınızdır. Tayland’daki başka hiçbir yerde neredeyse bu kadar çok sayıda yabancı ve Taylandlı kız takılmak istemiyor. Haftanın her günü, sokaklar, barlar ve gece kulüpleri aksiyona hazır Taylandlı kızlarla dolu…

İşin komik yanı, Pattaya gündüzleri sakin bir kasaba ama akşam 8’den sonra kırmızı ışıklı alanların yakınında trafik sıkışıklığı oluyor. Pattaya’nın gece olması farkıyla, yoğun öğle yemeği molası sırasında Londra’da yürümek gibi geliyor. Ama hepsi bu değil! Ayrıca, seks için para ödemek istemeyen çoğu gurbetçinin yaptığı gibi normal günlük işlerde çalışan seksi kızlarla randevular ayarlayabilirsiniz. Yani gece gündüz bağlanabilirsiniz. İşte başlıyoruz, bu, Pattaya’daki gece hayatı, kızlar ve fiyatlarının tam bir özeti…

İçerik:

Pattaya’da Gece Hayatı Kızları Nasıldır?

Tek kelimeyle: vahşi! Pattaya’daki kızlar eğlenmeyi sever, yaramaz ve yatması kolaydır. Geceleri dışarı çıkan kızların çoğu, Walking Street ve Beach Road’da müşteri arayan serbest çalışan fahişelerdir. Fahişeler ama biriyle birlikte olmak istemiyorlar. Daha çok bir kız arkadaşla birlikte olmak gibi hissedin: karşılıklı gülümsemeler, el ele tutuşma ve tutkulu seks geceleri.

Bunun yerine, Pattaya’daki GoGo barlarında yarı çıplak kızlar, yalnızca paranızla ilgilenen profesyonel fahişelerdir. Elbette seksi görünüyorlar ve gençler ama aralarında kişisel bir bağlantı yok. Bir fahişeyle sadece düz seks. Pattaya’daki gece hayatı kızlarının çoğu fahişe olsa da ilk adımı onlar atmayacak. Yaklaşırken rahat olmanız ve bir konuşma başlatmanız gerekir. Aksi takdirde gol atmakta zorlanacaksınız. Bir kızın maliyetinin ne olduğunu merak ediyor olabilirsiniz. Pattaya kızları fiyatları konuma, kız tipine ve yaklaşımınıza göre değişiklik göstermektedir. Öyleyse daha derine inelim…

Önerilen İçerik :   Endonezya'daki En İyi Plajlar

Pattaya

Pattaya Gece Hayatı Kız Fiyatları

Pattaya’da geceleri kız bulabileceğiniz dört ana alan vardır: Sahil Yolu, Yürüyüş Caddesi, Soi Buakhao ve Soi 6. Yürüyüş Caddesi, kızlarla takılmak için en pahalı kırmızı ışık bölgesidir, onu Soi Buakhao ve Soi 6 takip eder. En ucuzu Sahil Yolu.

Pattaya Sahil Yolu Kız Fiyatı

Sahil yolu, Pattaya’daki merkez plajın yanında, Walking Street’in dışından başlayan uzun bir yoldur. 7/24 müşteri bekleyen fahişeler var… Gündüzleri ortalama kızlar bulabilirsiniz, akşam 7’den sonra kalite artar. Sahil yolundaki kızlar, yaşlarına ve güzelliklerine bağlı olarak bir saat için 800 baht veya 1.300 baht kadar ücret alabilirler. Royal Garden Plaza’nın önündeki ladyboylara gözünüzü dört açın. Sarhoş erkekleri kız olduklarına inandırmak için hareketsiz ve kandırdıkları iyi bilinir.

Pattaya Yürüyüş Sokak Kızları Fiyatı

Yürüyüş Caddesi’ndeki kızların oranı, bölgenin popülaritesi nedeniyle Pattaya’da en yüksek olma eğilimindedir. Taylandlı kadınlarla bağlantı kurabileceğiniz farklı kuruluşlar var:

  • GoGo bar kızları fiyatı, 2 saatlik zevk için bar para cezası da dahil olmak üzere 3.000 baht’tan başlar. Bütün gece 5.000+ fiyat teklifi alırsınız.
  • Bira barı kızlarının fiyatı kısa bir süre için 1500-2000 baht ve bütün gece için 3.000 baht civarındadır.
  • Gece kulüplerinde serbest çalışan kızlar tüm gece için 1.500 baht’tan başlar.

Ve Pattaya’da Rus kadınlarıyla eğlenmek istiyorsanız:

  • Rus serbest yazarların fiyatı, 7.000 baht’a kadar bir pop için 4.000 baht’tan başlıyor.
  • Rus bar kızları fiyatı yaklaşık 7.000 baht.

Serbest Çalışan Fiyatları

Serbest çalışanlar kendileri için çalışan kızlardır. Çoğu durumda, tavırları kolay ve eğlencelidir, barlarda çalışan fahişeler gibi para eksantrik değil. Şehrin herhangi bir köşesinde serbest çalışanlar bulabilirsiniz, ancak fiyatları büyük ölçüde değişir. Pattaya freelancerlar rehberinde de açıklandığı gibi sokaklarda ve gece kulüplerinde takılırlar.

Önerilen İçerik :   James Bond Adası Tayland: Phang Nga Körfezi

Serbest çalışan, günlük 1.000 baht karşılığında geçici bir kız arkadaş olabilir. Evet, 24 saat. Tabii ki o yanınızdayken yemek ve içeceklerin parasını siz ödeyeceksiniz. Geceleri dışarı çıkmayı seviyorsanız, Pattaya’da gece kulübüne giden kızların çoğu serbest meslek sahibidir. Arkadaşlarıyla eğlenen sıradan kızlara benziyorlar ama gerçek şu ki gecenin sonunda bir erkekle 1.000-2.000 baht’a yatarlar.

Fiyat, yaşına ve ne kadar seksi göründüğüne bağlı olarak değişir. Son olarak, sokaklarda serbest çalışanlar. Bunları Walking Street, Soi Buakhao ve Beach Road’da bulabilirsiniz. Fuhuşun en alt sınıfı olmalarına rağmen, standart oranları kısa bir süre için 1.000-1.500 baht – sağlık riskleri ve ortalama görünüm dikkate alındığında berbat bir anlaşma.

Çevrimiçi veya gece kulüplerindeki kızlar daha güvenli ve daha seksi. Ama dışarı çıkmaya ya da kızları aramak için çevrimiçi olmaya tembel hissediyorsanız, her zaman kızlarla birlikte bir barın üzerinde bir otel odası kiralayabilirsiniz.

Pattaya’da Kızların Tesislerinde Bulunduğu Oteller

Kırmızı ışıklı semtlerde elverişli bir konumda kız çocukları sağlayan birkaç yetişkin Pattaya oteli vardır. Kız çocuk fiyat listesine sahip en popüler Pattaya otelleri:

  • Galaxy Suite – Walking Street’te Heaven Above GoGo Bar’ın üzerinde yer almaktadır. Kız fiyatı, tüm gece için 5.000+’a kadar kısa bir süre için 2.000-3.000 baht’tır.
  • Penthouse Hotel – Beach Road’daki Kitten Club’ın yanında yer almaktadır. Kitten club’daki kız ve ladyboy, kısa süre için 1.500 baht ve tüm gece için 3.000 baht ücret alır.
  • Crystal Süit – LK Metro’daki Crystal GoGo Bar’ın üzerinde yer alır, barda içeceklerde %10 indirim alırsınız. Kız fiyatları kısa süreli 2.000 baht, tüm gece için 4.000 baht.

Umarım bu Pattaya kızlar için gece hayatı rehberi size Pattaya kızlarının fiyatları hakkında daha iyi bir fikir vermiştir.

Önerilen İçerik :   Petronas Kulelerine Nasıl Bilet Alınır?

YORUMLAR