Gündoğdu Mobilya Koltuk Takımı Modelleriyle Modaya Ayak Uydurun!

Koltuk takımı tasarımıyla öne çıkan Gündoğdu Mobilya, salonların görünümüne şıklık katmak için modern tasarımlar üretmeye devam ediyor. İşte detaylar…

Söz konusu salonları günümüz modasına göre dekore etmekse dikkat etmeniz gereken ilk nokta koltuk takımınız olmalı. Bunun için de öncelikli olarak koltuk takımınızı satın alacağınız mobilya markasına karar vermeniz gerekiyor.

yurtdisiseyahat.com

İçerik:

Koltuk Takımlarında Modern Detaylar

Modern tasarımlarıyla ön plana çıkan markalar arasında bulunan Gündoğdu Mobilya, salonların görünümüne şıklık katmak için ürettikleri koltuk takımlarına her geçen gün bir yenisini eklemeye devam ediyor. Günümüz modasına ayak uyduran Gündoğdu Mobilya koltuk takımlarıyla salonunuzu daha modern hale getirmek çok kolay!

Gündoğdu Mobilya Koltuk Takımları

Koltuk takımı seçiminizi yaparken işinizi kolaylaştırmak adına beğeneceğinizi düşündüğümüz Gündoğdu Mobilya’ya ait koltuk takımı modellerinden bazılarını mercek altına aldık.

Her dönem, evlerin en temel ihtiyaçlarından biri olan koltuk takımları; özellikle salonların dekorasyonunda ön plana çıkmaktadır. Bundan dolayı birkaç koltuk takımı önerisini buraya bırakmak istiyoruz.

1.Despina Koltuk Takımı

Modern çizgilerden oluşan Despina Koltuk Takımı, dekorasyon tarzınıza rahatlıkla uyum sağlayan bir model. Modern tarza sahip bu koltuk takımı sayesinde salonunuz, moda dergilerinden fırlamış gibi görünecektir. Eğer siz de konfora ve mobilya modasına önem veriyorsanız, Despina koltuk takımı modelini aklınızın bir köşesine yazabilirsiniz.

2.Side Koltuk Takımı

Sade ve şık tasarımıyla beğenilen Side koltuk takımı, salon ve oturma odaları başta olmak üzere her ortamda kullanılabilecek bir ürün.

3. Beyzade Koltuk Takımı

Gündoğdu Mobilya, tercihi Chester Koltuk Takımı modellerinden yana olanları da düşünerek Beyzade koltuk takımını tasarlamıştır. Kaliteli sünger yapısı sayesinde uzun yıllar kullanabileceğiniz bu koltuk takımında çökme problemiyle karşılaşmanız çok düşük bir ihtimaldir.

Sizlere öneri olarak aktardığımız Despina, Side ve Beyzade koltuk takımı modellerinin haricinde; Gündoğdu Mobilya’nın oturma odası kategorisinde inceleyebileceğiniz birçok koltuk takımı modeli bulunmaktadır. Bu ürünleri görmek ve özellikleri hakkında daha detaylı bilgi almak için Gündoğdu Mobilya resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Önerilen İçerik :   Seyahat Ederken Paranın Tükenmesini Nasıl Önlersiniz?

Koltuk Takımı Fiyatları 2022

2022 mobilya piyasasında, koltuk takımı fiyatları konusunda birbirinden farklı politikanın izlendiği görülmektedir. Fakat fabrikadan çıkışlı ürünlerini direkt olarak satışa sunan mobilya markalarının, ürünlerinde daha uygun fiyat sergiledikleri görülmektedir.

Gündoğdu Mobilya Koltuk Takımı Fiyatları

Gündoğdu Mobilya markasına ait koltuk takımı modellerinin fiyatları 7.990 TL’den başlamaktadır. Yani 10 bin TL altında koltuk takımı arayanlar, Gündoğdu Mobilya mağazalarında aradıkları koltuk takımlarını bulabilecekler. Gündoğdu Mobilya’nın koltuk takımı fiyatları hakkında diğer detaylarsa şu şekilde:

  • Serra Koltuk Takımı 12.745 TL
  • Versace Koltuk Takımı 13.190 TL
  • Fulya Koltuk Takımı 13.345 TL
  • Empoli Koltuk Takımı 13.350 TL
  • Asya Koltuk Takımı 13.485 TL
  • Side Koltuk Takımı 14.070 TL
  • Gold Venedik Koltuk Takımı 14.420 TL
  • Aden Koltuk Takımı 14.490 TL

Koltuk takımı modelleri haricinde; yatak odası takımları, yemek odası takımları, düğün paketleri, genç odası takımları, mutfak masası takımları ve daha pek çok mobilya çeşidini Gündoğdu Mobilya bünyesinde bulabilirsiniz. Üstelik ödemelerinizi faizsiz, kredi kartsız, 3 ay ertelemeli +21 taksit imkânıyla yapabilirsiniz.

Koltuk takımlarına ve diğer kolay ödeme seçeneklerine dair aklınızdaki tüm sorulara Gündoğdu Mobilya’da yanıt bulabilirsiniz. Size en yakın Gündoğdu Mobilya mağazasının adresini öğrenmek için şimdi 444 19 85 Müşteri Hizmetleri hattıyla iletişime geçebilirsiniz.

YORUMLAR