Uygun Fiyatlı Tatil Otelleri

Yaz ayları yaklaşırken insanlar bütün yılın stresini atabilecekleri ve dinlenebilecekleri fırsatları kovalamaya başladılar. Dinlenmek ve temiz bir nefes almak için sürekli araştırma yapan insanlar kendileriyle fiyat olarak en iyi bağdaştırabildikleri otellere gitmeyi tercih ediyorlar. Otel seçerken en kaliteli hizmete en iyi fiyat arayan müşteriler için Türkiye’de birçok otel bulunuyor.

 

Cleopatra İkiz Otel

Alanya’da bulunan otel müşterilerine harika fırsatlar sunmasına rağmen uyguladığı fiyat politikasıyla da birçok kesim için en uygun oteller arasına giriyor. Otelde genellikle yurtdışından gelen yabancı insanların bulunması da fiyatı kadar oteli cezbedici yapan özelliklerden biri oluyor.

Ayrıca otelin denize 0-50 metre ve merkeze de yakın olması müşteriler için oteli vazgeçilmez kılıyor. Kendine ait özel plaj alanı bulunan Cleopatra İkiz Otel, hemen yan tarafında su sporları, su parkı ve spor alanı bulunduğundan en iyi fiyat kriteri olan müşteriler için bir numaralı tavsiyedir.

 

Durak Otel

oludeniz

Ölüdeniz’in hemen dibinde küçük ve bol avantajlı bu otel müşterilerine birçok hizmet sunmakla beraber Cleopatra İkiz Otelden biraz daha pahalıdır. Otel denize 0-50 metre uzaklığında olup, yamaç paraşütü gibi faaliyetler ya da birçok su etkinliği için yüzde 50 ye varan indirim sağlaması oteli yerleşkesindeki diğer otellerden ayıran bazı hizmetleridir. Bunun dışında müşterilerin yorumlarına göre, otel yöneticileri ve görevliler oldukça nazik ve otel tatil için gelen her tür müşteri için uygunluğunu tescil ediyor.

 

Costa Bodrum City Otel

Tatilini Bodrum’da yapmak isteyen müşteriler için ise Costa Bodrum City otel fiyat aralığı ve yeri anlamında tavsiye edilecek oteller arasında bulunuyor. Fiyat durumu baz alındığında Bodrum’daki diğer birçok otele göre avantaj sahibi olan bu otel etrafındaki yeşil alanla ve sade yapısıyla müşterileri görsel bir sadelikle karşılıyor. Havuz bar, bilardo, masa tenisi ve lokantasında ücretsiz menünün yanı sıra bulunan diğer menüyle birlikte leziz öğünler bu otelde müşteriler için sunuluyor.

Önerilen İçerik :   Tatilde Farklılık Arayanlar İçin Yurtdışı Turları  

YORUMLAR

    Bir yanıt yazın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir