ABD’de Evlenme Teklifi Edilebilecek En İyi Yerler

Sevgilinizin kalbini çalmak ve sizi başarıya hazırlamak için pastoral ortamlar sunan büyük ve küçük şehirlerin bir listesini bir araya getirdik. İkinizin de manzaraya aşık olacağınızı ve ömür boyu paylaşacağınız mükemmel bir anı oluşturacağınızı garanti edebiliriz. Evlenme teklif etmek için bu romantik yerler arasından doğru destinasyonu seçmek çocuk oyuncağı olmalı. Ne de olsa doğru kişiyi zaten buldunuz.

İçerik:

Indianapolis, Indiana

Orijinal AŞK heykeline ev sahipliği yapan Indy, aşkı seven bir şehirdir. Güzel Kanal Yürüyüşü, özel bir randevu için doğru havayı ve hızı ayarlar ve romantik parkların, restoranların ve cazibe merkezlerinin sayısı, doğru anı yakalama fırsatlarının etrafınızda olduğu anlamına gelir.

Indianapolis’te evlenme teklif etmek için en iyi yerler:

  • Newfields’daki Indianapolis Sanat Müzesi’nde bulunan ve renkli bir fonda yer alan AŞK heykeli, sahneyi hazırlamak için bulabileceğiniz en ikonik semboldür.
  • Aklınızdaki heykel değilse, Newfields kampüsündeki Lilly House’un bahçesi nostaljik güzelliği resme taşır.
  • Downtown Canal Walk boyunca el ele yürüyün ya da en romantik jest için bir gondolcu kiralayın.
ABD'de Evlenme Teklifi Edilebilecek En İyi Yerler
ABD’de Evlenme Teklifi Edilebilecek En İyi Yerler

Santa Fe, New Mexico

Siz ve eşiniz doğayı seviyorsanız, Santa Fe soruyu sormanız için mükemmel bir yer olabilir. Efsanevi gün batımları, eşsiz çöl ortamı ve yıl boyu süren doğal güzelliği, ilham geldiğinde bu New Mexico mücevherinin ideal ortamı sunmasını sağlar.

Santa Fe’de evlenme teklif etmek için en iyi yerler:

  • Yakındaki Cerrillos’ta bulunan Broken Saddle Co ile at sırtında vahşi ve özgür tarafınızı ortaya çıkarın. Tam romantik etki için bir gün batımı gezisi ayarlayın.
  • Hyde Memorial State Park’ta doğal bir manzarada evlenme teklif ederek bir yemek yürüyüşü turunda Santa Fe’nin lezzetlerini tadarak mükemmel bir gün geçirin.

Napa Vadisi, Kaliforniya

Zengin romantik manzarası ve büyülü Kaliforniya je ne sais quoi’si ile Napa Vadisi, ABD’de evlenme teklif etmek için gerçekten en iyi yerlerden biridir. Muhteşem şarap imalathaneleri, film sahnesine layık aktiviteler veya samimi restoranlar arasından seçiminizi yaparak büyük anınızı çevreleyen her dakikanın tadını çıkarın.

Önerilen İçerik :   New York Seyahat Rehberi

Napa’da evlenme teklif etmek için en iyi yerler:

  • Büyüleyici Napa Vadisi Şarap Treni’ne binmeden önce Aşk Kilidi Köprüsü’nde kişiselleştirilmiş bir kilitle aşkınızı ölümsüzleştirin ve kalıcı mutluluğa doğru ilk adımı atın.
  • İhtiyatı elden bırakmayın ve Napa Valley Balloons, Inc. uçuşunda güzel manzaralar üzerinde süzülürken evlenme teklif edin.
  • Pastoral üzüm bağları ve şarap imalathanelerinin çoğu bu büyük jest için biçilmiş kaftandır. Bizim en iyi seçimimiz? Beaulieu Bahçesi’nin çarpıcı arazisi.

Martha’s Vineyard, Massachusetts

Hoş, deniz kenarı cazibesi ve rahat bir yaşam temposu hayal ediyorsanız, Martha’s Vineyard ideal bir ortamdır. Davetkâr kasabaların her birinde evlenme teklif etmek için en iyi yerleri seçebileceksiniz. Oak Bluffs’un şirin zencefilli evlerinden güzel konumlu Gay Head Deniz Feneri’ne kadar mükemmel arka planınızı seçin.

Martha’s Vineyard’da evlenme teklif etmek için en iyi yerler:

  • Zencefilli evlerden bahsetmişken, yaz aylarında fenerlerle aydınlatıldıkları bir gece (Grand Illumination) vardır ve bu özel bir an için büyülü bir ortam oluşturur.
  • Klişe olmasının bir sebebi var: Gün batımında yapılan bir plaj teklifi kalıcı bir anı yaratır ve Chilmark’taki Menemsha Plajı bu durum için biçilmiş kaftandır.

YORUMLAR