Sun Express Uçak Bileti İletişim

1989 yılında Türk Hava Yolları ve Lufthansa ortak girişimiyle kurulmuş olan Sun Express, bugün Türkiye’de yurt içi ulaşımlar ile tanıdığı kadar Avrupa ülkelerine sağladığı ulaşımlar ile de tercih ediliyor. Türkiye’de özellikle İzmir ve Antalya merkezli bir şekilde önemli uçuşlar gerçekleştiren bu firmanın bilet imkanlarına ulaşılması için de özellikle mobil telefonlarda kolaylıkla kullanılabilecek bir Sun Express uçak bileti iletişim hattı yer alıyor. Bu iletişim hattı üzerinden Türkiye’nin farklı kentleri arasında gerçekleştirilen veya yurt dışına gerçekleştirilen seferler açısından anlık net ve güvenilir bilgi alınabiliyor.

Sun Express firması, yurt içinde

 • Zonguldak
 • Hatay
 • Eskişehir
 • Edremit/Körfez
 • Antalya
 • İzmir
 • Ankara
 • Mardin
 • Ordu
 • Giresun
 • Van
 • Trabzon
 • Samsun
 • Malatya
 • Konya
 • Kayseri
 • Kars
 • Gaziantep
 • Erzurum
 • Elazığ
 • Diyarbakır
 • Dalaman
 • Bodrum
 • Adana
 • Kütahya gibi farklı lokasyonlar arasında uçuş seferleri gerçekleştiriyor.

Aslında bu seferler dışında Almanya, Avusturya, Birleşik Arap Emirlikleri, Bahreyn, Belçika, Birleşik Krallık, Danimarka, Finlandiya, Estonya, Fransa, Hollanda, İspanya, İrlanda, İsrail, İsveç, İsviçre, İtalya, Kosova, Lübnan, Macaristan, Makedonya, Mısır, Norveç ve Polonya gibi ülkelere de uçuşlar gerçekleştiriliyor. Firma tüm bu uçuşları için Türkiye’nin farklı havalimanlarını kullanırken, özellikle Adana ve İzmir üzerinden gerçekleştirilen uçuşlarda Türkiye’de turizme önemli katkılar sağlıyor.

Sun Express tarafından yurt içi ve yurtdışı gerçekleştirilen bu uçuşlarda uçak bileti işlemlerinin de rezervasyonlu bir şekilde yapılması çok önemli indirimler elde edilmesine yardımcı olabiliyor. Örneğin, tatil için İzmir ya da Antalya bölgesine gerçekleştireceğiniz bir seferde farklı kentlerden ve yurt dışından Sun Express firmasını seçebiliyorsunuz. Firmanın seferlerine katılmak istediğinizde de Sun Express uçak bileti iletişim hattını kullanmanız vasıtasıyla bilet işlemlerine anlık olarak ulaşabiliyorsunuz. Bu iletişim için size 0850 500 0 777 numaralı üzerinden hizmet verilirken, işlemlerinizin güvenilir bir yapıyla mutlak çözüm amaçlı sonuçlandırılması hedefleniyor.

İzmir Sun Express

Önerilen İçerik :   En Ucuz Uçak Bileti Almanın Yolları Nelerdir?

İzmir, Türkiye’nin üçüncü büyük şehri olarak Ege’nin de kalbi kabul edilebilecek turizm ve ticaret kentlerinden birisidir. Foça, Çeşme, Dikili ve Urla gibi sahil kasabaları, tarihi bölgeleri, kent hayatı, kültürü ve modern şehir yapısı ile dünya turizminde de kabul edilir bir kenttir. Bu nedenle Türkiye’de birçok ulaşım firması kara, deniz ve havayolu ulaşımı için İzmir’e seferler sunuyor. Örneğin, Sun Express firmasından da hizmet alan herkes İzmir’e ulaşmayı veya İzmir’den farklı birçok kente ulaşmayı tercih edebiliyor. İşte bu tercihlerde en etkili noktalardan birini de pratik bir şekilde kullanılabilecek iletişim hatları oluşturuyor. Temel olarak tek numara üzerinden kullanılan 0850 500 0 777 numaralı hat, İzmir sun express hizmetlerine ulaşmanız için de en avantajlı ayrıntılar arasında yer alıyor.

İzmir sun express iletişim hizmetleri noktasında bu iletişim hattı üzerinden gerçekleştirebileceğiniz işlemler çok geniş bir şekilde ele alınabilir. Çünkü hat üzerinden yapabildiğiniz işlemlerde;

 • Telefon ile bilet alımı,
 • Rezervasyon yapma,
 • Bilet iptali,
 • Check-in
 • Bagaj hizmeti ekleme ya da özel yardım talebi gibi işlemler yer alıyor.

Eğer daha önceden planladığınız bir yolculuk için İzmir sun express biletlerine ulaşmak istiyorsanız, bu hat üzerinden tek bir telefon ile 7/24 işlemlerinizi kolaylıkla sağlayabilirsiniz. Çünkü İzmir sun express seferleri içerisinde yurtiçi ve yurtdışı birçok sefer ihtimali her zaman yer alıyor.

İzmir sun express fırsatlarını değerlendirmeniz vasıtasıyla Türkiye’de Adana, Gaziantep, Malatya, Antalya, Hatay, Mardin, Bodrum, Kars, Samsun, Van ya da birçok farklı şehirlere düzenlenen seferleri tercih edebiliyorsunuz. Yine İzmir sun express fırsatları sayesinde Danimarka, Hollanda, Yunanistan, Bahreyn, İspanya, İsviçre, Almanya, Lübnan, Belçika, Irak ve Polonya gibi birçok farklı ülkeye düzenlenen seferlere katılabiliyorsunuz. Yıl içerisinde farklı dönemlerde kampanyalar, ödeme fırsatları veya indirimler gibi imkanların da yer aldığı bu seferlerde bilet işlemlerini de 0850 500 0 777 numaralı hat üzerinden 7/24 kolaylıkla yapabiliyorsunuz.

Önerilen İçerik :   DUBAİYE EN ÇOK ÖĞRENCİ YOLLAYAN FİRMA: LEMON ACADEMY

İzmir’de uçuş işlemlerinin gerçekleştirilmesi açısından Sun Express firması tarafından da İzmir Adnan Menderes Havalimanı kullanılıyor. Çok eski bir yapıya sahip olsa da 1987’de yapılan düzenlemeler ile aktif bir şekilde günümüze kadar kullanıma devam edilen bu havalimanında her gün onlarca sefer düzenleniyor. Bu seferler içerisinde İzmir sun express açısından düzenlenen uçuşlara bakıldığında da daha önce bahsedilen birçok yurtiçi ve yurtdışı lokasyon yer alıyor. Bu lokasyonlara sağlayacağınız iş seyahatleri, beklenmedik yolculuklar, tatil seyahatleri veya geziler için İzmir sun express fırsatlarını yine kolay iletişim hattı üzerinden değerlendirebiliyorsunuz.

Antalya Sun Express

Türkiye’nin turizm cennetlerinden biri olan Antalya kenti; Kemer, Alanya, Kaş, Manavgat, Side veya Konyaaltı gibi ilçelerinde yer alan eşsiz sahilleriyle dünya halklarını kendine çekmeyi her zaman başarıyor. Türk halkının da yaz tatillerinde özellikle Akdeniz keyfi yaşamak için tercih ettiği Antalya’da bugün lüks otellerden ekonomik tatil köylerine ve pansiyonlardan kamp alanlarına kadar birçok fırsat yer alıyor. Bu açıdan bakınca Antalya sun express hizmetleri sayesinde de herkesin kolaylıkla bu kente ulaşma imkanı yer alıyor. Yılın farklı dönemlerinde Antalya’nın sıcak ikliminin değerlendirilmesi sayesinde Antalya’da halen Akdeniz keyfi yaşama fırsatı dahi bulunuyor. Bu nedenle Antalya sun express imkanları sayesinde yıl içinde Trabzon veya Gaziantep gibi bir kentten düzenlenen seferler ile kente ulaşmak bu mümkün oluyor.

Antalya sun express hizmetleri içerisinde yurt içi ve yurtdışı seferler yer alırken, isteyen herkes bu seferlere ulaşmak için telefon üzerinden bilet işlemleri yapma şansına sahip olabilir. Çünkü daha önce sun express uçak bileti iletişim için bahsetmiş olduğumuz 0850 500 0 777 numaralı telefonu Antalya sun express işlemleri için de kullanmanız mümkün oluyor. Bu hattı kullandığınız takdirde yılın istediğiniz bir zamanında 7/24 cep telefonu veya sabit hatlardan arama yaparak, müşteri iletişim merkezine ulaşabiliyorsunuz. Telefonun öteki ucunda yer alan profesyonel ekip, öncelikle isteklerinizi ve sorularınızı dinleyerek, size çözüm bulma yolunda bir plan oluşturuyor.

Önerilen İçerik :   Saç Ekimi Sonrası Süreçte Neler Olur?

Antalya sun express hizmetleri için çağrı merkezine ulaştığınız andan itibaren ekip tarafından soru ve sorunlarınız dinlendikten sonra en kısa ve net yanıtlar verilmeye çalışılıyor. Örneğin, Antalya’dan Duesseldorf şehrine gerçekleştireceğiniz bir uçuş için kaç saatlik bir yolculuk olacağı, bagaj hakkı, gümrük işlemleri, bilet kontrolü veya uçuş koşulları gibi birçok konuda ön bilgileri alabiliyorsunuz. Uçuşunuz sırasında hangi koltukta seyahat etmek istediğinizi net bir şekilde belirterek, ücretli/ücretsiz koltuk seçim hakkından yararlanabiliyorsunuz. Ayrıca Antalya sun express seferleri sırasında size sunulan ek imkanların ücretli/ücretsiz ne gibi ayrıntılar içerdiğini rahatlıkla öğrenebiliyorsunuz. Yani Antalya sun express hizmetlerini alırken, ulaşabileceğiniz tüm avantajları önceden öğrenme şansı elde edebiliyorsunuz.

Sun express 30 yılı aşkın deneyimi ile özellikle Türkiye’de İzmir ve Antalya kentlerini merkeze alarak turizme katkı sunmak konusunda büyük fırsatlar sağlıyor. Bu fırsatlar bağlamında Antalya sun express seferleri ve hizmetleri sayesinde de özellikle ülkeye yurtdışı turist girişinde artış yaşanıyor. Bu noktada farklı ülkelerde gurbetçi olarak yaşayan vatandaşlarımız tarafından da Türkiye’ye ulaşımda Antalya sun express imkanlarından çok sık yararlanılıyor. Hizmet alım noktasında tercih edilen çağrı merkezi ile birlikte dünyanın her noktasından anlık telefon görüşmeleri ile kısa sürede bilet işlemlerini tamamlayabiliyorsunuz. Çünkü 0850 500 0 777 numaralı Antalya sun express iletişim hattı, Türkiye geneli kullanım için açık olduğu kadar yurt dışında da her zaman rahatlıkla kullanılabiliyor.

YORUMLAR