Uygun Fiyatlı Tatil Yerleri

Bu yazımızda uygun fiyatlı tatil yerlerini inceleyeceğiz. Ülkemiz, cennetten bir parça gibi olduğu için her kısımdan aileye tatil imkanını bolca veriyor. Tatile bol paralar dökemeyen, imkanı olmayan ama işten, stresten uzak kalmak için tatil ve dinlenme ihtiyacının farkına varanlar için ülkemizin bazı yerleri tam onlara göre. Hesaplı, güzel, keyifli tatiller aralarında karar vermeye zorlanacak kadar çok avantajlı seçeneğe sahip ülkemiz. Uygun ve keyfinizin doruk noktalarına ulaşacağınız tatil beldelerini şöyle sıraladık.

 

  1. Beymelek

 

Antalya’nın Demre ilçesinde bulunan Beymelek sakin ve temiz sahilleri, duru denizi ile muhteşem güzelliğe sahip. Ucuza konaklayacağınız pansiyonları ve tatil sitelerinin yanında karavan ve bungalov evleri apayrı bir seçenek. Antalya gibi aşırı rağbet gören bu şehirde böylesine sakin ve uygun fiyatlı olan Beymelek’de temiz denizi ve sapsarı kumsalları ile güneşin tadını çıkarabilirsiniz.

 

  1. Kapısuyu

 

Bartın’ın Kurucaşile ilçesinde bulunan Kapısuyu, Karadeniz’de sakin ve hesaplı tatil arayanlar için ideal. Turistik olarak pek gelişmemiş olan bu belde hesaplı olmasını ve sakinliğini korumaktadır. Kapısuyu dalgasız kumsalları, boğucu olmayan güneşi, sıcakkanlı halkı ile huzurlu bir tatil sunuyor. Ayrıca Kapısuyu’na gittiğinizde çok yakınında bulunan ayrı birer cennet parçaları Amasra, Gideros ve Cide’ye de uğrayabilirsiniz.

 

  1. Sarımsaklı

 

Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde bulunan Sarımsaklı tarih kokan evleri ve berrak denizi ile sizi karşılıyor. Uzun sahili ve kilometrelerce gidilse bile çok derinleşmeyen denizinde yüzmeyi bırakamayacaksınız. Hesaplı yazlık evleri ile de cebinizi yakmayan Sarımsaklı’da tatil yapmak neredeyse bir ayrıcalık.

 

  1. Davraz

 

Isparta’da bulunan Davraz Kayak Merkezi kış tatili için hesaplı ve keyifli bir tatil beldesidir. Kış tatillerinin pahalı olmasının yanında bu beldenin ucuz olması kış tatil severlerini çağırıyor. Ucuz otelleri ve hesaplı kayak malzemeleri ile karın keyfini çıkarabileceğiniz bu belde de, teleferikle dağın zirvesine çıkıp orada bulunan kafelerinde sıcak içeceğinizi keyifle içebilirsiniz.

Önerilen İçerik :   En Uygun Tatil Şehirleri

 

YORUMLAR

    Bir yanıt yazın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir